godlo1
        

 ue11  

LICZNIK ODWIEDZIN

Do końca roku szkolnego pozostało:

Najbliższe święta:*** Dzień 12 listopada jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych*** Wspomnienia z wyjazdu uczniów do Hiszpanii - zakładka Projekty*** INFORMACJA DOTYCZĄCA PROJEKTU „Wiśniewskie miraże - turystyka i ekologia”- Zakładka PROJEKTY ***Procedury obowiązujące w szkole w czasie reżimu sanitarnego - zakładka  ,,Ogłoszenia 2020/2021" ***

 

PROPOZYCJE NA WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU

 

Drodzy Rodzice Przedszkolaków

Zamknięta szkoła i przedszkole oznacza, że w najbliższym czasie spędzicie Państwo ze swoimi pociechami dużo czasu w zaciszu domowym. Sposobów na wspólne spędzanie czasu jest wiele , można przecież grać w gry planszowe, karty dla dzieci, czytać książki, bajki, kolorować, lepić , piec ciasteczka itp. jeśli jednak zabraknie Państwu pomysłów zachęcamy do szukania inspiracji w sieci. Znajdziecie tam Państwo wiele inspirujących pomysłów jak urozmaicić czas swoim pociechom łącząc zabawę z nauką. Na niżej zamieszczonych stronach znajdziecie Państwo między innymi: gry i zabawy edukacyjne, kolorowanki, karty pracy, szlaczki, bajki, pomysły na zabawy plastyczne i manualne i wiele innych ciekawych rzeczy.

Ciufcia.pl

Gry matematyczne dla dzieci

Kulturalny plac zabaw

Kolorowanki online

Misie.com.pl

Eprzedszkolaki

Lulek.tv

Misiakowo

Baśnie, opowieści, bajki

SuperKid.pl

Bystre dziecko

Czas dzieci

Rok w przedszkolu

Eduzabawy

 

Ponadto polecamy również TVP ABC ,w którym emitowane jest codziennie w godzinach: 8.00-13.00 edukacyjne pasmo dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz TVP Vod zawierające kolekcję dla dzieci pt. „ To się nie nudzi”( bajki, filmy, spektakle).

 

Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.