godlo1

LICZNIK ODWIEDZIN

Do końca roku szkolnego pozostało:

Godzina:

Najbliższe święta:



     ****** WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII RZYMSKOKATOLICKIEJ- w zakładce "Wykaz podręczników" ****

 

POCZTY SZTANDAROWE I FLAGOWE

W LATACH 2005- 2019

 Szkoły Podstawowej 
im.7 Pułku Ułanów Lubelskich
w Wiśniewie

ROK SZKOLNY 2005/2006

Skład Głównego Poczty Sztandarowego:

1.    Gójski Piotr Maciej- sztandarowy

2.    Wąsowska Anna Patrycja- asysta

3.    Kus Aleksandra- asysta

Skład Pocztu Flagowego :

$11.    Bartnicki Rafał

$12.    Rek Anna

$13.    Zbrzezna Martyna

ROK SZKOLNY 2006/2007

Skład Głównego Pocztu Sztandarowego:

1.    Ściechowski Piotr/ Charczuk Konrad - sztandarowy

2.    Gałązka Martyna- asysta

3.    Łokietek Magda- asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.    Kopczyński Adrian Adam- sztandarowy

2.    Abramowska Ewa- asysta

3.    Gójska Joanna- asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.    Ściechowski Piotr/ Charczuk Konrad - sztandarowy

2.    Łokietek Magda- asysta

3.    Nawara Joanna- asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.    Kopczyński Adrian Adam- sztandarowy

2.    Miller Monika- asysta

3.    Rek Anna- asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.    Królak Marcin- sztandarowy

 2.    Starzyńska Agata- asysta

3.    Zbrzezna Martyna- asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.    Bartnicki Rafał- sztandarowy

2.    Adamkiewicz Justyna- asysta

3.    Gójska Joanna- asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.    Bartnicki Rafał

2.    Rek Anna

3.    Zbrzezna Martyna

ROK SZKOLNY 2007/2008

Skład Głównego Pocztu Sztandarowego:

1.    Królak Marcin - sztandarowy

2.    Miller Monika - asysta

3.    Zbrzezna Martyna - asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.    Bartnicki Rafał- sztandarowy

2.    Rek Anna- asysta

3.    Starzyńska Agata- asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.    Czyżewski Patryk-  sztandarowy

2.    Miller Monika- asysta

3.    Rek Anna- asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.    Królak Marcin- sztandarowy

2.    Zbrzezna Martyna- asysta

3.    Starzyńska Agata- asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.         Ściechowski Damian

2.         Gożdzik Sylwia

3.         Czyżewska Karolina

ROK SZKOLNY 2008/2009

Skład Głównego Pocztu Sztandarowego:

1.         Gniado Kamil - sztandarowy

2.         Bartnicka Wiktoria- asysta

3.         Abramowska Anna- asysta

Skład  Zastępczego Poczto Sztandarowego:

1.         Gąsior Kamil- sztandarowy

2.         Bartnicka Edyta- asysta

3.         Komuda Anna- asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.         Gniado Kamil - sztandarowy

2.         Czyżewska Kinga- asysta

3.         Nawara Magdalena- asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Gąsior Kamil -  sztandarowy

2.         Komuda Anna - asysta

3.         Kosieradzka Karolina-  asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.         Kaim Piotr-  sztandarowy

2.         Bartnicka Edyta- asysta

3.         Gójska Natalia- asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.          Korzeniewski Mateusz- sztandarowy

2.         Kaczorek Joanna- asysta

3.         Zbrzezna Katarzyna- asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.       Ołdak Kacper

2.        Gójska Klara

3.        Chudzińska Karolina

ROK SZKOLNY 2009/2010

Skład Głównego Pocztu Sztandarowego:

1.         Gąsior Kamil - sztandarowy

2.         Bartnicka Edyta- asysta

3.         Komuda Anna- asysta

Skład  Zastępczego Poczto Sztandarowego:

1.         Korzeniewski Mateusz - sztandarowy

2.         Kosieradzka Karolina - asysta

3.         Kaczorek Joanna - asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.         Gąsior Kamil - sztandarowy

2.         Komuda Anna - asysta

3.         Kosieradzka Karolina - asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Rek Rafał -  sztandarowy

2.         Czyżewska Karolina - asysta

3.         Miller Natalia-  asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.         Korzeniewski Mateusz -  sztandarowy

2.         Bartnicka Edyta- asysta

3.         Gójska Natalia- asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego

1.          Kaim Piotr - sztandarowy

2.         Kaczorek Joanna- asysta

3.         Zbrzezna Katarzyna- asysta

Skład Pocztu Flagowego

1.         Ołdak Kacper

2.         Gójska Klara

3.         Chudzińska Karolina

ROK SZKOLNY 2010/2011

Skład Szkolnego Pocztu Sztandarowego:

1.         Piotr Kowalczyk- sztandarowy

2.         Joanna Kaczorek- asysta

3.         Karolina Kosieradzka- asysta

 Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Jakub Kopeć- sztandarowy

2.         Zbrzezna Katarzyna- asysta

3.         Beata Starzyńska- asysta

   Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

   w kościele katolickim:

1.         Piotr Kowalczyk- sztandarowy

2.         Joanna Kaczorek- asysta

3.         Zbrzezna Katarzyna - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Krystian Malinowski- sztandarowy

2.         Beata Starzyńska - asysta

3.         Klara Gójska- asysta

Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

 w kościele mariawickim:

1.         Jakub Kopeć - sztandarowy

2.         Karolina Kosieradzka - asysta

3.         Natalia Miller- asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Rafał Rek- sztandarowy

2.         Czyżewska Karolina- asysta

3.         Czwarnóg Anna- asysta

Skład pocztu flagowego :

1.         Norbert Gąsior

2.         Domańska Klaudia

3.         Trzeszkowska Magdalena

ROK SZKOLNY 2011/2012

Skład Głównego Poczto Sztandarowego:

1.         Ołdak Kacper/ Gąsior Norbert- sztandarowy

2.         Czyżewska Karolina - asysta

3.         Gójska Klara - asysta

Skład  Zastępczego Poczto Sztandarowego:

1.         Gąsior Norbert- sztandarowy

2.         Sowa Joanna  - asysta

3.         Chudzińska Karolina - asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.         Gąsior Norbert - sztandarowy

2.         Miller Natalia – asysta

3.         Czyżewska Karolina – asysta

 Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Czwarnóg Michał -  sztandarowy

2.         Kopczyńska Dominika- asysta

3.         Komuda Izabela-  asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.         Ołdak Kacper-  sztandarowy

2.         Gójska Klara - asysta

3.         Chudzińska Karolina - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Wocial Michał -  sztandarowy

2.         Pilo Klaudia - asysta

3.         Domańska Klaudia - asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.         Wocial Michał

2.         Miller Natalia

3.         Czyżewska Karolina

ROK SZKOLNY 2012/2013

Skład Głównego Poczto Sztandarowego:

1.         Gąsior Norbert - sztandarowy

2.         Kopczyńska Dominika - asysta

3.         Trzeszkowska Joanna - asysta

Skład  Zastępczego Poczto Sztandarowego:

1.         Kosieradzki Hubert- sztandarowy

2.         Domańska Klaudia - asysta

3.         Komuda Izabela - asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.         Czwarnóg Michał - sztandarowy

2.         Kopczyńska Dominika - asysta

3.         Komuda Izabela - asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Kosieradzki Hubert -  sztandarowy

2.         Jędrzejewska Magda- asysta

3.         Kuć Julita-  asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.         Pilo Klaudia -  sztandarowy

2.         Domańska Klaudia - asysta

3.         Trzeszkowska Joanna - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Wójcicka Izabela -  sztandarowy

2.         Kaczorek Anna - asysta

3.         Gójska Gabriela - asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.         Wąsak Michał

2.         Zarzycka Aleksandra

3.         Trzeszkowska Karolina

ROK SZKOLNY 2013/2014

Skład Głównego Poczto Sztandarowego:

1.         Kosieradzki Hubert - sztandarowy

2.         Gójska Gabriela - asysta

3.         Trzeszkowska Karolina - asysta

Skład  Zastępczego Poczto Sztandarowego:

1.         Wąsak Michał  sztandarowy

2.         Rybińska Aleksandra - asysta

3.         Sowa Agata - asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.         Kosieradzki Hubert - sztandarowy

2.         Wąsak Oliwia - asysta

3.         Szostak Martyna - asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Wąsak Michał-  sztandarowy

2.         Kuglarz Monika - asysta

3.         Kuglarz  Martyna-  asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.         Trzeszkowska Karolina -  sztandarowy

2.         Gójska Gabriela - asysta

3.         Sowa Agata - asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Zarzycka Aleksandra -  sztandarowy

2.         Rybińska Aleksandra- asysta

3.         Łukasiewicz Izabela - asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.         Lubańska Alicja

2.         Rybińska Katarzyna

3.         Szostak Martyna

ROK SZKOLNY 2014/2015

Skład Głównego Poczto Sztandarowego:

1.         Szostak Martyna - sztandarowy

2.         Rybińska Katarzyna - asysta

3.         Wąsak Oliwia - asysta

Skład  Zastępczego Poczto Sztandarowego:

1.         Czwarnóg Izabela-  sztandarowy

2.         Kopeć Klaudia - asysta

3.         Lubańska Alicja- asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.         Szostak Martyna - sztandarowy

2.         Wąsak Oliwia - asysta

3.         Kopeć Klaudia - asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Wocial Bartosz - sztandarowy

2.         Sadowska Amelia - asysta

3.         Sadowska Andżelika- asysta

Skład Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim:

1.         Czwarnóg Izabela-  sztandarowy

2.         Rybińska Katarzyna - asysta

3.         Lubańska Alicja- asysta

Skład  Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Ołdak Bartosz - sztandarowy

2.         Kędzierska Monika- asysta

3.         Kaczorek Małgorzata - asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.         Lubańska Alicja

2.         Rybińska Katarzyna

3.         Szostak Martyna

ROK SZKOLNY 2015/2016

Skład Głównego Pocztu Sztandarowego :

1.         Mateusz Chudziński- sztandarowy

2.         Królak Kinga- asysta

3.         Kopeć Klaudia- asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Wąsowski Jakub- sztandarowy

2.         Kędzierska Monika- asysta

3.         Kaczorek Małgorzata - asysta

   Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

   w kościele katolickim:

1.         Ołdak Bartosz- sztandarowy

2.         Kaczorek Małgorzata - asysta

3.         Królak Kinga - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego :

1.         Mateusz Chudziński - sztandarowy

2.         Kędzierska Monika - asysta

3.         Kaim Klaudia- asysta

Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.         Wąsowski Jakub - sztandarowy

2.         Kopeć Klaudia - asysta

3.         Gniado Kinga - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Wocial Bartosz - sztandarowy

2.         Sadowska Amelia - asysta

3.         Sadowska Andżelika- asysta

Skład Pocztu Flagowego na rok szkolny 2015/2016:

1.      Mateusz Bartnicki- sztandarowy

2.      Hanna Gójska- asysta

3.      Magdalena Kaczorek- asysta

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Skład Głównego Pocztu Sztandarowego :

1.         Wąsowski Jakub- sztandarowy

2.         Kędzierska Monika- asysta

3.        Wiktoria Szostek - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.         Ołdak Bartosz - sztandarowy

2.         Gójska Hanna - asysta

3.         Sadowska Andżelika - asysta

   Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

   w kościele katolickim:

1.         Ołdak Bartosz- sztandarowy

2.         Kędzierska Monika - asysta

3.         Wiktoria Szostek - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego :

1.         Kowalczyk Paweł - sztandarowy

2.         Gójska Hanna - asysta

3.         Kaczorek Magdalena- asysta

Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1.        Wąsowski Jakub - sztandarowy

2.        Sadowska Andżelika - asysta

3.        Gąsior Małgorzata - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego :

1.         Wocial Bartosz - sztandarowy

2.         Szostak Daniel - asysta

3.         Gąsior Bartosz- asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.       Szatkowski Adrian- sztandarowy

2.       Wąsowska Julia- asysta

3.       Puławska Magdalena- asysta

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

    Skład Głównego Pocztu Sztandarowego :

1. Szostak Daniel - sztandarowy

2.  Gójska Hanna - asysta

3.  Sadowska Andżelika - asysta

    Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.  Kowalczyk Paweł   - sztandarowy

2.  Wąsowska Julia - asysta

3. Szostek Wiktoria - asysta

 

 Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

 

1. Kowalczyk Paweł  sztandarowy

2. Gójska Hanna  - asysta

3.  Wiktoria Szostek - asysta

Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego :

1.  Ołdak Bartosz- sztandarowy

2. Magdalena Puławska - asysta

3.  Kaczorek Magdalena- asysta

  Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1. Szostak Daniel  - sztandarowy

2. Sadowska Andżelika - asysta

3.  Gąsior Małgorzata - asysta

  Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego :

1.  Wocial Bartosz - sztandarowy

2.  Wąsowska Julia  - asysta

3.  Czerwińska Karolina - asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.  Wąsowski Jakub - sztandarowy

2.  Okrzeja Aneta- asysta

3.  Bartnicka Małgorzata- asysta

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

    Skład Głównego Pocztu Sztandarowego :

1. Szostak Daniel - sztandarowy

2.  Gójska Hanna - asysta

3.  Sadowska Andżelika - asysta

    Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego:

1.  Wocial Bartosz - sztandarowy

2. Gąsior Małgorzata- asysta

3. Kaczorek Magdalena- asysta

  Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele katolickim: 

1.Ołdak Bartosz- sztandarowy

2. Gójska Hanna  - asysta

3.  Kaczorek Magdalena  - asysta

  Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego :

1. Kowalczyk Paweł  - sztandarowy

2. Magdalena Puławska  - asysta

3. Rybiński Michał- asysta

  Skład  Pocztu Sztandarowego reprezentującego szkołę

w kościele mariawickim:

1. Szostak Daniel- sztandarowy

2. Sadowska Andżelika- asysta

3. Gąsior Małgorzata- asysta

  Skład Zastępczego Pocztu Sztandarowego :

1. Wocial Bartosz- sztandarowy

2.  Czerwińska Karolina - asysta

3. Wąsowska Julia- asysta

Skład Pocztu Flagowego:

1.  Rybiński Bartosz - sztandarowy

2. Nowak Zofia- asysta

3.  Sadowska Oliwia- asysta

 

 

 


 

 

 

Copyright © 2013. Rights Reserved.